O Nas


Grupa produkcyjna ZASO, Polski Sprzęt Spawalniczy jest obecna na rynku od dwudziestu lat. Została założona w 1989 roku w Warszawie, działa nieprzerwanie w oparciu o wyłącznie prywatny polski kapitał. Ugruntowuje swoją pozycje i markę poprzez wprowadzanie innowacyjnych produktów, z zakresu spawalnictwa i automatyzacji procesów.

Działalność firmy jest skoncentrowana głównie na dwóch powiązanych ze sobą obszarach gospodarki – przemyśle wytwórczym Konstrukcji Stalowych oraz Stoczniowym.

Świadczymy kompleksowe usługi, poczynając od analizy wymagań po wsparcie doradcze i dostosowanie wyrobu do potrzeb klienta, kończąc instalacją i wstępnym przeszkoleniem obsługi. Zapewniamy także pełną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną w przeciągu 48 godzin od zgłoszenia usterki, na terenie Polski.

Profesjonalizm naszej załogi oraz nowoczesna technologia sprawia, iż od lat rośnie grono naszych stałych klientów. Obecna linia produkcyjna, poza wymienionymi już kompleksowymi rozwiązaniami z zakresu automatyzacji procesów spawalniczych, obejmuje:

  • Automaty i Traktory Spawalnicze MSA,
  • Produkowane ręcznie, niezwykle elastyczne i ergonomiczne Profesjonalne Uchwyty Spawalnicze ZASO MIG/MAG, chłodzone zarówno powietrzem jak i cieczą,
  • Spawalnicze źródła prądu typ MULTIZAS (od 500A do 1600A),
  • Elektroniczne regulatory prądu spawania typ REZAS,
  • Podajniki drutów: analogowy PDP 4T, cyfrowy PDP 4MC-MR.

Od wielu lat ściśle współpracujmy z Politechniką Warszawską, Instytutem Technik Wytwarzania – Zakładem Inżynierii Spajania. Wspólnie przeprowadziliśmy trzy projekty celowe Centrum Innowacji NOT. Ostatni z nich, oznaczony symbolem ROW-II-138 „Uruchomienie produkcji Spawalniczego Systemu Manipulacyjnego z uniwersalną, automatyczną głowicą do spawania obwodowego” otrzymał Dyplom i Medal na III Międzynarodowych Targach Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa, Kielce 2008.

Smiley face

Nagroda stanowi uhonorowanie dwudziestoletniej działalności naszej firmy, jako jednego z liderów na rzecz automatyzacji procesów spawalniczych w polskim przemyśle.

Firma nasza przez dwie dekady zyskała sobie miano solidnego partnera dla setek firm, od małych warsztatów po wielkie wytwórnie konstrukcji stalowych, jak Mostostale czy Energomontaże.

Dla nas najważniejsza jest satysfakcja klienta z pracy na naszych urządzeniach. Dołożymy wszelkich starań, abyście również Państwo byli dumni ze współpracy z nami. Zapraszamy!